Eda Suna ve hayatındaki en değerli iki insanın sigarayı bir haftada nasıl bıraktıklarının hikayesi!

Eda Suna: Tarafından | 2.354 görüntülenme | 1 dakika okunma

Eşim Cem neredeyse 20 yıldır sigara tiryakisi. Alıştığım için yıllardır ben de ona katlanıyorum.Oğlumuz Aslan 17 yaşında ve o da sigara içiyor.Önceleri saklıyordu ama artık iyice rahat ve saklamaya ihtiyaç bile duymuyor.

Ekonomik kriz sonrası 2008'de işimi kaybettim ve paketler dolusu sigara almak bütçemize zarar vermeye başladı.Bu yüzden ailemin erkeklerini bu zararlı alışkanlıktan kurtarmaya karar verdim. Tabii ki beni dinlemediler. Aslında sigaranın yol açtığı rahatsızlıkların tedavisi çok pahalı. Tiryakilerin kanser, iktidarsızlık ve cinsel güç azalması, görme bozuklukları ya da sinir sistemi lezyonu gibi rahatsızlıklara daha kolay yakalandıkları biliniyor.

Geçen ay eşim bu hastalıklardan birine yakalandı. Rahat nefes alamıyordu ama sigarayı bırakmak da istemiyordu.Nikotin bandı kullanmaya başladı ancak işe yaramadı.Üstelik bize sigaradan daha pahalıya mal oldu. En hesaplı ürünü seçmeye karar verdik. Bırakabileceğini düşünmüyordum. Sevgili eşim bu kötü alışkanlıkla yavaş yavaş kendini öldürüyor ve oğlumuz da onunla aynı şekilde.Çok ağladım ama çözüm bulamıyordum.

Bir gün nikotin bandı almaya gittiğimde birisi dikkatimi çekti. Bu kişinin, benim ve Cem'in liseden arkadaşımız Murat olduğunu anladım. Murat nikotin bandı aldığımı gördü ve bana farklı bir tavsiyede bulundu. Cem gibi o da liseden beri içiyordu ama birkaç ay önce NikotinOff sayesinde bırakmış. Bu şurup yeşil çilek, zencefil, safran, dağ nanesi ve meyan kökünden oluşuyor. Bu yeni bir şurup ve herhangi bir promosyonu ya da o tarz bir şeyi yok. Ama NikotinOff sigaradan kurtulmak için oldukça etkili bir yöntem. Murat bir haftada bırakmış. Dürüst olmak gerekirse inanmadım. Bir sürü şüphemiz vardı çünkü biz neredeyse her şeyi denemek zorunda kalmıştık!

Akşam üstü NikotinOff hakkında internette araştırma yaptım. Gerçekten işe yarayan, Amerika menşeli bir şurup. Doktor James Dinn tarafından geliştirilmiş. Amerika ve Kanada'da birçok insan NikotinOff sayesinde sigarayı bırakmışlar.

Tabii ki sipariş ettim. Sipariş etmesi de oldukça kolaydı. İki gün sonra bir paket aldık. NikotinOff .

Bu tedavi Çin'de binlerce yıllarca kullanılıyormuş. Tek yapmanız gereken bu şurubu düzenli olarak tüketmek. Sigarayı bırakmanızı sağlayacaktır. Cem NikotinOff 'u kullanmaya başladıktan 5 gün içinde sigarayı bıraktı.İnanılmaz bir etkisi vardı.

Ama oğlum içmek istemedi. Babası ve ben eğer kullanırsa istediği gibi sakallara ve kaslara sahip olabileceğini söyledik ve o da buna inandı. Oğlumuzun sağlıklı olmasını istiyoruz. Çünkü gerçek mutluluk sağlıktır. O da 7 gün içinde bıraktı ve bize yaptığı açıklama artık içmek istemediği şeklinde.

Bu teknolojinin sonunda herkes tarafından kabul görmesinden dolayı çok mutluyum. Birçok insan şurubun başarısına inanmadı, yüzlerce laboratuvar testi yapıldı, testler yinelendi ve onaylandı.Ve işte başarı! NikotinOff bu zor alışkanlıktan kurtulmak için etkili ve güvenli bir yöntemdir.

İlk siparişinizi şimdi verebilirsiniz. Resmi tedarikçisinden %50 indirimli alabilirsiniz.

Yorumlar
Tavsiye edilen
1
Paylaş
Sıralama da en iyisi
 • Cemal Aksu
  Bu şurubun Amerika'da çok popüler olduğunu duymuştum. Oldukça farklı ve yeni bir şurup. Ve çok da güvenli. Herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Birkaç gün kullanınca sigara tiryakiliğinden kurtuluyorsun ve içme de bir zahmet ))
 • -
  Giray Sünel
  NikotinOff'u 2 yıl önce kullandım ve bana faydası oldu. Son zamanlarda oldukça stresli olmam yüzünden sigaraya tekrar başlamıştım. NikotinOff'u buldum. Bu şurup yine beni kurtardı ve 2 gün içinde bıraktım!
 • -
  Cemil Sanrıl
  Çok kolay kullanımı var herkes bana nasıl bıraktığımı soruyor. Kitaplar, bandlar, sakızlar hiç işe yaramıyor. NikotinOff tek kesin çözüm! Online olarak resmi sayfalardan sipariş ettim. Mükemmel. Daha önceden bu şurubu duymadığım için çok pişmanım.
 • -
  Asuman Perte
  Sigara yüzünden işimi kaybetmek üzereydim. Kapalı alanda sigara içme yasağından dolayı istifa etmek zorunda kalacağımı düşündüm zira sigarasız bir hayat düşünemezdim. NikotinOff'u bana arkadaşım önerdi. Onun eşi birkaç gün içinde bırakmış. Ben de kendim için sipariş ettim. 2 hafta sonra bıraktım ve canım artık istemiyor bile. Kızlar, NikotinOff sayesinde kilo almadan sigarayı bırakabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim. Ben NikotinOff'u resmi sitelerinden sipariş ettim Tabii ki böyle etkili bir şurubu sıradan mağazalarda bulamazsınız.
 • -
  Kamuran Gemlikli
  Bu bir mucize! Herkes bana nasıl bıraktığımı soruyor. Arkadaşlar, diğer tüm ürünler fasa fiso! Gerçek çözüm NikotinOff . Gerçekten işe yarıyor! Resmi siteden sipariş ettim işte linki: NikotinOff . Harika! Bu şurup hakkında daha önce duymamış olmam çok üzücü.
 • -
  Mehmet Armutlu
  Amerika'da çok meşhur olduğunu duymuştum. Sigaraya karşı harika bir yöntem. Oldukça güvenli bir yöntem. Tek yapmanız gereken bu şurubu kullanmak ve sonuçlarını kendi gözlerinizde görmek. Resmi sitelerinden sipariş ettim. NikotinOff şurubunu bizzat kendim denedim ve gerçekten işe yaradığına şahit oldum. İki haftadır kullanıyorum ve işe